Šiais metais, COVID-19 pandemija pakoregavo visų žmonių gyvenimus. Ne išimtis ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytiniai bei pedagogai. Nemenkas iššūkis iškilo organizuojant vaikams tradicinius Kalėdinius renginius, nes leisti iš vaikų širdžių pandemijai ,,pavogti“ Kalėdas nevalia.

Nemenčinės vaikų lopšelio – darželio kieme pedagogės sukūrė Kalėdinį miestelį, kuris šventiškai papuošė lopšelio – darželio aplinką. Čia išdygo apsnigti namukai, papuošta eglutė, ant rogių čiuožiantis besmegenis, šviečiantis elniukas bei daugybė įvairiaspalvių švieselių, kuriomis vaikai galės džiaugtis visą likusį šventinį laikotarpį.

Šventiškai išpuoštose savo grupėse vaikučiai Kalėdine tematika atliko įvairius darbelius, giedojo Kalėdines giesmes, žaidė Kalėdinius žaidimus.

Ugdytinius aplankė ir Kalėdų senelis bei nykštukas, kuriems per langą vaikučiai galėjo pamojuoti, o pasivaikščioti išėję į lauką po lauko egle galėjo rasti paliktas dovanas.

Nors Kalėdos lopšelyje – darželyje vyksta neįprastai be tėvelių, be tradicinio susitikimo su Kalėdų seneliu, bet tikimės, kad vaikų širdeles užliejo Kalėdinė šiluma ir nuotaika.

Linkime sveikų ir nuotaikingų Kalėdų