Kalėdos – tai laukiamiausia žiemos šventė, kurios vienodai laukia ir maži, ir dideli.

Prieškalėdinis laikotarpis – tai laukimo ir širdžių atvėrimo,

Stebuklų ir gražiausių akimirkų, praleistų artimiausiųjų apsuptyje metas,

Suteikiantis galimybę trumpam stabtelėti ir pabūti kartu…

2020 m. gruodžio 21 d. startavo Respublikinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų ir vaikų virtuali nuotraukų paroda „Kalėdų žvaigždė“.

Parodos dalyviai – aštuoniasdešimt aštuoni Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų ugdytiniai bei jų mokytojai, kurie pristatė kūrybinių darbų nuotraukas iš visų Lietuvos miestų bei rajonų. Kalėdų žvaigždės sukurtos pasitelkus pačias įvairiausias priemones, jos stebina dalyvių išradingumu, kūrybingumu bei fantazija.

Dėkojame, kad šiuo ypatingai sunkiu pandemijos COVID-19 laikotarpiu,  Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų bendruomenėse vis dar vyrauja darbinga nuotaika, teigiamos emocijos ir nenutrūkstamas ryšys. Esate fantastiškos, o darbai nuostabūs! Padėkas visiems dalyvavusiems vėliau atsiųsime asmeniškai el. paštu.

Linkime Jums ramių Šv. Kalėdų ir laimingų 2021-ųjų metų!|