„Kalėdinė garsų mozaika“

2024 m. sausio 10 d. vaikų lopšelio – darželio ugdytinių ansamblis kartu su mokytojomis Jolanta Janukevič ir Jolanta Kapustina bei meninio ugdymo mokytoja Danuta Biekšienė dalyvavo Vilniaus rajono švietimo įstaigų, teikiančių ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą, projekto ,,Kalėdinė garsų mozaika“ baigiamajame renginyje, kuris vyko Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželyje. Vaikai atliko Viktorijos Darmon dainelę  „Angeliukai“ ir organizatoriams įteikė ugdytinių ir mokytojos Henrikos Pavliun sukurtą angelą.

Smagu, kad Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželio inicijuotas ir jau tapęs tradiciniu baigiamasis projekto renginys paskatino mūsų įstaigos pedagogus individualiai dirbti su gabiais muzikai vaikais bei paruošti mažuosius artistus.

Nors Šv. Kalėdų laikotarpis, kai norisi pasidalinti gerumu, šiluma, pasidžiaugti bendryste, ištarti vienas kitam šiltą žodį baigėsi, tačiau džiaugsmingos visų dalyvių akimirkos ir gerų emocijų prisiminimai išliks ilgam.

Meninio ugdymo mokytoja metodininkė Danuta Biekšienė