Smagus Vilniaus rajono Nemenčinės vaikų darželio ugdytinų pasirodymas

2024 metų sausio 18 d. vaikų lopšelio–darželio ugdytinius aplankė Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželio „Voveryčių“ grupės priešmokyklinio ugdymo vaikai, lydimi mokytojų Tatjanos Paketur ir Violetos Jackevič, bei  meninio ugdymo mokytojos Ivanesos Žilevič.

Priešmokyklinukai pristatė savo inscenizaciją „Susitikimas su pasakomis“. Mažieji mūsų ugdytiniai susipažino su mėgstamiausiais  pasakų herojais: Vilku ir 7 ožiukais, Batuotu katinu ir Raudonkepuraite, gerąja Fėja ir Pelene, Smurfais ir bitute Maja, Raganėle ir Coliuke, Nykštukais ir Snieguole. Kartu su pasakų herojais vaikučiai žaidė žaidimus, šoko, dainavo. Juoko ir teigiamų emocijų netrūko.

Vaidinimas ugdytiniams ir darbuotojams suteikė daug malonių akimirkų, – juk visose suvaidintose pasakose nugali gėris ir grožis. Vaikai džiaugėsi vyresniųjų draugų kūrybingumu ir išradingumu. Smagu, kai pasakos padeda vaikams bendrauti, augti, tobulėti ir lavėti.

Esame be galo dėkingi mūsų vyresniems draugams už malonias ir džiugias akimirkas.

Meninio ugdymo mokytoja metodininkė Danuta Biekšienė