Šeimos piešinių paroda ,,Pavasaris beldžiasi į žemę“

Darnų smegenų vystymąsi ir įtaką vaiko elgsenai bei savijautai nagrinėjantys mokslininkai neleidžia abejoti bendravimo su artimiausiais žmonėmis svarba. O bendra veikla dar labiau suartina suteikdama mažyliui daugiau pasitikėjimo savimi. Todėl ir inicijavome šeimos narių piešinių parodą ,,Pavasaris beldžiasi į žemę“, kurios tikslas – paskatinti tėvelius ugdyti meninius vaikų gebėjimus ir daugiau laiko praleisti kartu be interneto ar televizoriaus.

Džiaugiuosi, kad 2024 m. balandžio 2 d. vaikų lopšelio-darželio lauko klasę papuošė įvairia technika atlikti šeimos narių pavasariu alsuojantys piešiniai. Smagu, kad drauge piešdami šeimos nariai turėjo gerą progą pasikalbėti ne tik apie bundantį pavasarį ir jo požymius, bet ir apie piešimą, bei tai, kas suartina ir paskatina mažuosius atsiskleisti, pasitikėti savo jėgomis bei sustiprina ryšius tarp vaikų ir tėvų, brolių ir seserų.

Janina Mazanovienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui