„Kelionė į kosmosą“

2024 m. kovo 18-29 dienomis Vilniaus r. Nemenčinės vaikų lopšelyje-darželyje buvo vykdomas projektas „Kelionė į kosmosą“, kurį organizavo ikimokyklinio ugdymo mokytojos Aurelija Vabalis, Jolanta Janukevič ir Regina Belevič.

Šio projekto tikslas buvo per žaidimus ir edukacines veiklas praplėsti vaikų žinias apie kosmosą, skatinti vaizduotę ir kūrybiškumą.

Įvairių žaidimų ir edukacinių užsiėmimų metu vaikai daugiau sužinojo apie kosmosą. Vykdant projektą, vaikai buvo pažindinami su  Saulės sistema, pasakojama apie joje esančias planetas, žvaigždes ir žvaigždynus, taip pat kosmines keliones. Vaikai dalyvavo daugybėje žaidimų ir veiklų, kurių tikslas buvo plėtoti žinias apie kosmosą. Tai buvo judrieji bei didaktiniai žaidimai, taip pat buvo atliekami kūrybiniai darbeliai. Mes visi tapome tikrais kosmoso tyrinėtojais.

Projekto pabaigoje buvo surengta vaikų nupieštų planetų paroda, kuri eksponuojama darželio erdvėse.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Regina Belevič