VELYKŲ ZUIKIO NUOTYKIAI

Gražų bei saulėtą balandžio 2-o rytą į pavasariškai papuoštą salę Zuikis sukvietė grupių ugdytinius pasidžiaugti Velykomis ir pasižiūrėti vaidinimą, kurį parengė vaikų lopšelio-darželio pedagogai. Susirinkusius šventės dalyvius jis supažindino su Velykų tradicijomis. Kartu su vaikais linksminosi, šoko bei dainavo ir kiti vaidinimo dalyviai: Višta, Ežys, Saulė, Boružėlė, Varlytė. Visi drauge padėjo Zuikiui marginti kiaušinius ir maži kiškučiai sulaukė Velykų. Visiems buvo džiaugsmo, kai susirinkusius, šventės vedėjai, pagal seną Velykų paprotį, apšlakstė šaltinio vandeniu, kad būtų sveiki, guvūs ir linksmi visus metus.

Linksmai praleidę laiką ir pasivaišinę pyragėliais ugdytiniai su pedagogais grįžo į grupes, kuriose dar ilgai žaidė ir rideno margučius bei dalinosi įspūdžiais.

Šventės organizatorės: D. Biekšienė, J. Kapustina ir K. Dešukienė