Išvyka į biblioteką

Šių metų  balandžio mėn. 17d. Nemenčinės lopšelio – darželio ikimokyklinukai ,,Girinukai‘‘ keliavo į Nemenčinės vaikų biblioteką. Vaikai jau turi nemažai žinių apie knygų skaitymą. Grupėje aptarinėjome pasakas, žaidėme ir vaidinome.  Vaikai kūrė savo knygutes grupėje ir namuose su tėvais. Surengėme gražią parodą  ,,Mano mylimiausia knygutė‘‘.

Atvykę į biblioteką, vaikai išgirdo N. Kežun pasakojimą apie tai, kaip gimsta knygutės, kaip reikia jas saugoti, kaip tapti pavyzdingais bibliotekos lankytojais. Bibliotekininkė taip pat  pasekė vaikams pasaką apie ,,Kakę Makę ir Netvarkos nykštuką“. Po to vaikams buvo pasiūlyta nuspalvinti iliustraciją pagal girdėtą pasakojimą. Taigi, gražūs ir spalvingi piešiniai puošia mūsų grupės stendą.

Turiningai praleistas laikas bibliotekoje, įgytos žinios, nuoširdus bendravimas, vaikams suteikė daug džiugių emocijų. Manome, kad apsilankymas vaikų bibliotekoje praturtino mūsų ugdytinių patirtį ir sužadino norą domėtis grožine literatūra.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos  Gražina Golubovienė  ir  Katerina Dešukienė